AK PARTİ KIZILTEPE KOORDİNASYON MERKEZİ’NİN AÇILIŞI YAPILDI

AK Parti Kızıltepe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.

AK PARTİ KIZILTEPE KOORDİNASYON MERKEZİ’NİN AÇILIŞI YAPILDI
Yayınlama: 19.04.2023
66
A+
A-

AK Parti’nin seçim çalışmalarını yürüteceği seçim koordinasyon merkezinin açılışı gerçekleştirildi.

AK Parti Mardin Milletvekili adayı Faruk Kılıç’ın, 28. Dönem milletvekili genel seçim çalışmalarını sürdüreceği seçim koordinasyon merkezinin açılışı Kızıltepe Tepebaşı Mahallesi eski Hastane Caddesi üzerinde bulunan AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı’nın eski binasında yapıldı. Açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, il-ilçe başkanları, parti teşkilatları, partinin kadın ve gençlik kolları, milletvekili adayları ve coşkulu büyük bir kalabalık katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın birer konuşma yaptığı açılışta, Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç’ta açılış nedeniyle,                kendilerini yalnız bırakmayan katılımcılara teşekkür ederek, “Hizmetlerin devamı ve istikrar, güven, huzurun devamı için Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 14 Mayıs’ta seçmenin tercihinin yine AK Parti’den yana olacağını biliyorum. Burada gerçekleştirdiğimiz açılışa katılan tüm hemşerilerime ve teşkilatlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu coşku inşallah bizleri zafere götürecek kıvılcımın başlangıcı olacaktır. Bizler durmadan yolumuza devam edecek, gidilmedik yer, gönlüne dokunmadığımız insan bırakmayacağız.”

AK Parti Kızıltepe seçim koordinasyon merkezinin açılışı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, önceki dönem milletvekili Süleyman Bölünmez, AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin, Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç ve Partinin diğer milletvekili adayları Muhammed Adak, Mehmet Akif Nuhoğlu, Abdulvahap Arbağ, Mehmet Samsa ve Ayhan Aslan’ın katılımı ile yapıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.