AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mesajında, “Vatandaşın haber alma hakkının kullanılmasına olanak sağlayan, gazetecilik mesleğini doğru ve tarafsız ilkelere bağlı olarak, toplumun huzurunu bozmayacak şekilde fedakarca çalışan tüm değerli basın camiasının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum.”

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Yayınlama: 10.01.2024
5
A+
A-

AK Parti Mardin İl Başkanlığı olarak daima gazetecilerin yanında olduklarını belirten İl Başkanı Vahap Alma, “Ülkemizin ve milletimizin çıkarlarını gözeterek, olumsuz algılara neden olacak haberlerden kaçınan tüm gazetecilere kapımız daima açıktır. Sorun, öneri ve sıkıntıları her ne olursa olsun her zaman kendilerini misafir etmek isteriz. Bu anlamda bizlerde yaptığımız her faaliyeti kendileriyle paylaşarak halkı bilgilendirmelerine yardımcı oluyoruz.”

Alma, “Ülkemizin siyasi tarihinde 22 yıllık geçmişiyle her zaman halkın sesi ve hizmetkârı olan ve aynı şekilde büyük başarılarla imza atan AK Parti teşkilatları olarak bizler, yaptığımız birçok çalışmayı özellikle gazetecilerimizden aldığımız olumlu ve yapıcı eleştiriler çerçevesinde şekillendirerek hayata geçirmeye çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki yeri, mekânı ve halkın nabzını en iyi bilen gazetecilerdir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde muasır medeniyetler seviyesine ulaşan Türkiyemizin içerde ve dışarda en iyi şekilde temsiliyet konusunda tanıtımını yapan gazetecilerimizdir. Bizlerde değerli basın camiamızla her fırsatta bir araya gelerek gündemi değerlendirme fırsatını yakalamaya çalışıyoruz. Kendilerinin Yapmış oldukları bu önemli görevin farkında olarak daima yanlarında olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum. Her türlü hak ve taleplerinde önayak olmak için elimizden geleni yapmaya hazırız. Ülkemizde ve ilimizde objektif bir şekilde emek harcayan basın mensuplarımızın günü bir kez kutluyor, başarılar diliyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.