AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANI VAHAP ALMA ENGELLİ VATANDAŞLARA AKÜLÜ ARABA HEDİYE ETTİ

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle engelli M.Çetin Alan ve Zeynel Abidin Yavuz’a akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANI VAHAP ALMA ENGELLİ VATANDAŞLARA AKÜLÜ ARABA HEDİYE ETTİ
Yayınlama: 24.05.2023
33
A+
A-

İl Başkanı Vahap Alma yaptığı açıklamada, “Tekerlekli sandalye ihtiyacı olan engelli vatandaşlarımızın yaşam koşullarını daha da aktif hale getirmek amacıyla kendilerine akülü tekerlekli sandalye hediye ettik.

AK Parti olarak 21 yıldır engelli vatandaşlarımızın yanında olarak her türlü ihtiyaçlarını karşılama derdindeyiz. Onların bir gülümsemesi, hayata sıkı sıkı tutunmaları her şeyden önce gelmektedir.

Bu amaçla kendilerine akülü tekerlekli sandalye hediye ettiğimiz vatandaşlarımızın sevinci görülmeye değerdi. Onların mutluluğu kendilerine olan güvenlerinin artıyor olması her şeyden önemlidir.”

İl Başkanı Vahap Alma, “Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın. Toplumumuzun en önemli yapı taşı olan yardımlaşma duygularımızı artırsın. Kardeşlik duyguları içerisinde milletçe birbirimize sahip çıktığımız sürece aramızı bozmaya çalışanlar asla başarılı olamayacaktır. AK Partimizin engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza yönelik yaptığı hamleler sayesinde her alanda yer almaya devam ediyorlar.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.