AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANLIĞI BAYRAMLAŞMA PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

AK Parti Mardin il başkanlığının düzenlediği bayramlaşma programı, vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşti. Bayramlaşmaya yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANLIĞI BAYRAMLAŞMA PROGRAMINA YOĞUN İLGİ
Yayınlama: 23.04.2023
41
A+
A-

AK Parti Mardin il başkanlığının düzenlediği bayramlaşma programı, vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşti. Bayramlaşmaya yaklaşık 2 bin kişi katıldı.
14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine yoğun bir çalışma temposu ile aralıksız hazırlanan AK Parti Mardin İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlemiş olduğu bayramlaşmaya vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.


İl başkanı Vahap Alma, Coşku seline dönüşen bayramlaşmaya yoğun ilgi gösteren vatandaşlarla kucaklaştı. Büyük birlik ve beraberlik örneği gösterdikleri için teşekkür katılımcılara tek tek teşekkür ederek bayramlarını tebrik eden Alma, “Bir daha tüm vesayet odaklarına, Projede değil de sadece söylemde var olanlara, Kirli ittifaklara dur dedik. Bu gurur hepimizin.” Açıklamasına yer verdi.


Ak Parti Mardin il başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programına, milletvekilleri, belediye başkanları, milletvekili adayları, aday adayları, önceki dönem il ve ilçe başkanları ve partililer ile vatandaşlar katıldı.


Bayramlaşma proğramında Milletvekilleri adına Cengiz Demirkaya, Belediye Başkanları adına Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, İl başkanları adına Mehmet Ali Dündar’ın da birer konuşma yaptıkları bayramlaşma proğramında katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ederek bir konuşma yapan AK Parti Mardin İl başkanı Vahap Alma şunları söyledi, “Bereketi, sabrı, selameti, nefse galebe çalmayı, anlamayı-anlaşılmayı, uhuvveti, sühuleti bizlere hatırlatan, yaşatan 11 ayın sultanı Ramazanı geride bıraktık ve Yüce Rabbimin lütfuyla, kardeşlik, birlik, beraberlik ve paylaşmak demek olan bayrama ulaştık elhamdülillah.


Bu vesileyle, deprem bölgelerinde zorlu şartlar altında bayramı idrak etmeye çalışan depremzede kardeşlerimiz başta olmak üzere, tüm islam aleminin, milletimizin ve bilhassa siz değerli hemşerilerimin bayramını tebrik ediyor, hayırlara, refaha, huzura vesile olmasını diliyorum.
Tüm İslam aleminde ümmet ve millet birliğinin sağlanması yolunda son derece önemli adımlar atarak ümmetin lideri, Avrupa ve Asya başta olmak üzere tüm dünyada oyun kurucu rolüyle dünya lideri olan Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çok daha huzurlu, sağlıklı bayramların yakın olduğu aşikardır. Muasır medeniyetler seviyesinin üstünde bir Türkiye hayaliyle çıktığımız bu yolda, sabrımızın ölçüleceği Ramazanlar göreceğimiz gibi, sabrın sonunun selamet olduğunun göstergesi olan bayramlar da görüyoruz ve daha iyilerini de göreceğiz inşallah.”


Sizler bizimle bir oldukça, yanımızda desteğinizi ve samimiyetinizi hissettirdikçe, bayramlarımız bayram, zaferlerimiz zaferle taçlanacaktır, açıklamasına yer veren İl başkanı Alma, Milletvekili adaylarına hitaben yaptığı konuşmada, “Türkiye yüzyılı sevdamıza yol alacağımız 14 Mayıs seçimleri için elini taşın altına koyarak, hizmete talip olan Milletvekili aday adayları ve Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle belirlenen aday kardeşlerim, Teşkilat yapılanmamızda canla başla yıllardır emek harcayan İl, İlçe Yönetimleri ve geçmiş dönem İl Başkanları ile milletvekilleri, mevcut ve geçmiş belediye başkanları ve halen birlikte yürüdüğümüz il/ilçe yönetimlerindeki yol arkadaşlarım, mahallelerimizde her kapıyı çalarak gönül fetheden mahalle başkanlarım, sosyal yapımızın mihenk taşları olan değerli muhtarlarım, STK, gençlik ve kadın kollarımızla birlikte ne kadar büyük bir aile olduğumuzu görmek, şükürler olsun ki hem gururlandırıyor hem de heyecanlandırıyor.” Açıklamasına yer verdi.

“Türkiye yüzyılı sevdamız Dünya da Türkiye yüzyılı olacak”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.