AK PARTİ MARDİN TEŞKİLATINDAN SAVUR’A ÇIKARMA

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimi çalışmaları kapsamında Savur İlçesi’nde çeşitli temas ve ziyaretler gerçekleştirdi.

AK PARTİ MARDİN TEŞKİLATINDAN SAVUR’A ÇIKARMA
Yayınlama: 20.05.2023
26
A+
A-

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle AK Parti Savur İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirdiği toplantının ardından Sürgücü, Şenocak, İşgören ve Kırkdirek mahallelerine yaptığı ziyaretlerin ardından Savur İlçesi’nin değerli esnafıyla bir araya geldiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “Tüm dünyanın büyük bir dikkatle takip ettiği 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimine az bir zaman kaldı. Tüm dünyanın dikkatle takip ettiği bu seçim ülkemizin kazanımlarına yönelik yapılacak yeni hamleler açısından büyük önem arzetmektedir.

Dar bir zaman çerçevesinde çalışmalarımızı Mardin’in her bir metrekaresine yaymaya çalışıyoruz. Fakat bu kısacık zaman diliminde kendilerine ulaşamadığımız değerli hemşerilerimiz olabilir. Bizleri bu konuda mazur görsünler. Bu kapsamda sizlerden alacağımız güçlü desteklerle 28 Mayıs akşamında inşallah doğru adamla yola devam diyecek, ülkemizin refahı ve gelişimi konusunda durmak yok yola devam diyeceğiz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.