Amedspor, Kongreye Gitme Kararı Aldı, Mevcut Bakan Aday Değil!

Amedspor, Kongreye Gitme Kararı Aldı, Mevcut Bakan Aday Değil!
Yayınlama: 07.06.2023
53
A+
A-

TFF 2. Lig’de mücadele eden Diyarbakır temsilcisi Amedspor, 25 Haziran Pazar günü sandık başına gidecek.

Amedspor’da uzun süre gündemde olan olağan kongre kararı sonunda alındı. Amedspor, 25 Haziran Pazar günü sandık başına gidecek. 25 Haziran’da yeterli çoğunluk sağlanmaması halinde kongre, 2 Temmuz Pazar günü aynı yer ve saatte yapılacak.

Amedspor’dan yapılan açıklama şöyle: “07.06.2023 tarihinde toplanan yönetim kurulumuz, toplantıya katılanların oy birliğiyle 25.06.2023 tarihinde saat 16:30’da Amedspor Şehmus Özer Tesislerinde yapılmak üzere Olağanüstü Kongre kararı almıştır. 25.06.2023 tarihinde yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde çoğunluk aranmaksızın 02.07.2023 tarihinde kongrenin aynı yer ve saatte yapılmasına karar verilmiştir.” denildi.

“MEVCUT BAŞKAN ADAY OLMAYACAK”

Mevcut başkan Selahattin Yıldırım’ın ise aday olmayacağı öğrenildi. Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Büyük zorluklarla mücadele ettiğimiz bir sezonun sonuna geldik. Kulübümüzün önümüzdeki sezonlardaki yapılanmasının önünü açmak amacıyla Yönetim Kurulu olarak kongre kararı almış bulunmaktayız. Bu mücadelenin içerisinde onurla ve gururla yürüttüğüm Başkanlık görevine yeniden aday olmayacağımı belirtmek isterim. Başkanlığım süresince desteğini esirgemeyen başta Sivil Toplum Kuruluşlarımız olmak üzere birlikte mesai harcadığımız Yönetim Kurulu Üyelerimize, Tesis Personellerimize, Sporcularımıza, Teknik Heyetimize ve Amedspor sevdalısı İş İnsanlarına, Basın Emekçilerine ve her koşulda karşılıksız armanın peşinden giden bu takımın gerçek sahibi olan Büyük Amedspor Taraftarlarına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.