Amedspor’a Sponsor Olan Hacıbaba Pastaneleri’nden 4 Büyüklere Çağrı!

Amedspor’a Sponsor Olan Hacıbaba Pastaneleri’nden 4 Büyüklere Çağrı!
Yayınlama: 07.07.2023
83
A+
A-

Tatlıda Türkiye’nin marka yüzü olan Diyarbakır’ın tatlı firması olan Hacıbaba Pastaneleri, Amed Sportif Faaliyetler Kulübü ile geçen sezon olduğu gibi bu sene de sponsorluk antlaşması imzaladı.

(HABER: SEYFETTİN EKEN)

TFF 2’nci Lig’de mücadele eden Amed Sportif Faaliyetler Kulübü ile kentin dünyaya açılan tatlı markası Hacıbaba Pastaneleri arasında forma ve ana sponsorluk anlaşması imzaladı.

Yapılan sponsorluk anlaşmasına göre takım, 2023-24 sezonunda formasında Hacıbaba Pastaneleri yazılı formayla çıkacak. Sponsorluk anlaşması Hacıbaba Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Elaldı ile Kulüp Başkanı Aziz Elaldı arasında imzalandı.

“HER ZAMAN BİZLERE DESTEK OLMUŞLARDIR”

Yönetim olarak çalışmalarına başladıklarını söyleyen Amedspor Kulübü Başkanı Aziz Elaldı, “Hacıbaba Pastaneleri bu kulübe her zaman destekte bulunmuştur. Bu yılda ana sponsorluk anlaşmasına vardık. Kendilerine sponsorluk için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

“DÖRT BÜYÜK KULÜBE SPONSOR OLMAYA HAZIRIZ”

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya çalıştıklarını ifade eden Hacıbaba Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Elaldı, “Bizim hedefimiz Amedspor’dan sonra Türkiye’nin 4 büyük takımı olan Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor’a da sponsor yapmak isteriz. Buradan onlara da çağrımız olsun” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.