Amedspor’da ‘Elaldı’ Dönemi Başladı!

Amedspor’da ‘Elaldı’ Dönemi Başladı!
Yayınlama: 02.07.2023
31
A+
A-

Dünyanın dört bir yanında taraftara sahip olan ve bölgenin en çok taraftara sahip olan Amedspor’da yeni başkan belli oldu.

Amedspor’un 7. Olağanüstü Kongresinde tek aday olan İş İnsanı Aziz Elaldı Amedspor’un yeni başkanı oldu.

Amedspor Şehmus Özer Tesisleri’nde gerçekleşen Olağanüstü Kongrede, başkanlığa, Amedspor Yüksek İstişare Kurulu’nun kararıyla İş İnsanı Aziz Elaldı seçildi.

Kongrede konuşan Elaldı; “Halkın takımı olan Amedspor’u saygıyla selamlamak istiyorum. Daha önce bu kutsal görevi yapmış tüm başkanlarımızı da selamlıyoruz. Ben geçmiş yönetim teriminden hoşlanmıyorum. Biz biriz. Selahattin Yıldırım başkana emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Biz bu yıl uzun zamandır isimlerini okuduğum arkadaşlarla istişare yaparak ortak bir liste oluşturduk. Birebir çalıştığımız arkadaşlar, arkadaşlarıma güveniyorum. Başta DTSO Başkanı olmak üzere tüm STK’lara teşekkür ederim. Amedspor taraftarının gücünü arkamıza alarak bu ligden çıkmak istiyoruz. Bizim bu yıl ki hedefimiz şampiyon olarak 1. Lige çıkmak. Amedspor milyonların takımıdır. Bir Avrupa veya dünyanın herhangi bir şehirde taraftarı var. Biz bu büyüklüğün altında eziliyor kendimize misyon biçemiyoruz. Benim sadece büyük Amedspor taraftarından bir isteğim var. Lütfen tribünlerimizi dolduralım. Sizden tek isteğim sezon sonuna kadar desteğinizi bekliyoruz. Dünyanın en iyi taraftar gruplarından birine sahibiz. Yönetime geldiğimizde en büyük kanayan yaralarımızdan biri olan altyapı sorununu çözmeye çalışacağız. Şu an transfer sürecinde görüştüğümüz birçok futbolcu var. Gizlilik politikası ile transferde isim vermeyeceğiz. Çünkü biz transfer yapmaya çalıştığımız zaman fiyat yükselten, sabote edenler var. Biz bu şehirden var olduk ve kendi manevi borcumu ödemek istiyorum. Amedspor’un kimliğini asla yere düşürmeyeceğiz. İlk hedefimiz tüm kulüp ve şehirler ile diyalog kurarak sportif başarımızı taçlandırmak istiyoruz. Kimliğimizden ödün vermeden tüm diyaloga hazırız. Tarihi bir kongre katılımı var. Buradan tüm taraftarlarımızın desteğini alarak başarıya ulaşacağız” dedi

Kongrede eski başkan Selahattin Yıldırım’a emeklerinden ötürü Amedspor Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Burç Baysal tarafından plaket takdim edildi.

Amedspor’un yeni yönetimi şu şekilde oluştu;

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.