“Çermiklilere Teşekkür Ederim”

“Çermiklilere Teşekkür Ederim”
Yayınlama: 12.06.2023
84
A+
A-

MHP Çermik İlçe Başkanı Sinan Varol, Çermik ilçesinde yaptığı çalışmalarla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

(ÖZEL HABER: SEYFETTİN EKEN)

Çermik’in Cumhurbaşkanlığı seçiminde Diyarbakır’da Recep Tayyip Erdoğan’a en çok oy veren ilçe olduğunu belirten Başkan Varol, Çermiklilere böyle bir destek verdikleri için Cumhur İttifakı’nın oradaki temsilcisi olarak teşekkür ettiğini söyledi.

Çermik’te seçim sürecinde yaptığı çalışmaların meyvesini Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan’a en yüksek desteği vererek aldıklarını belirten Başkan Varol; “İlçemizde atandığım günden beri çalışıyorum. Ben ve teşkilatım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 14 Mayıs’ta hükümet olarak yeniden iktidar olma şansı veren vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Milletimiz, Cumhur İttifakı iktidarında yapılacak çalışmalarla huzur ve refaha kavuşacağı günler yakındır” dedi.

MHP olarak Diyarbakır’da il başkanı Miktat Arslan başkanlığında güzel çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Varol, “İl başkanımızın emir ve talimatları doğrultusunda ilimizde ve ilçemdeki vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz. Bölgemizde artık partimizi benimseyen kesimler giderek artıyor. İlçemde de vatandaşlarımız tarafından özellikle yeniden iktidar olduktan sonra yoğun ilgi görüyoruz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.