CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN 10 MAYIS’TA MARDİN’E GELİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 10 Mayıs Çarşamba günü Mardinlilere hitap etmek üzere Mardin’e geliyor.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN 10 MAYIS’TA MARDİN’E GELİYOR
Yayınlama: 05.05.2023
161
A+
A-

10 Mayıs Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlamanın gururunu yaşayacaklarını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “Büyük Türkiye’nin mimarı dünya lideri Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Mardin’e geliyor olması tüm hemşerilerimizde büyük bir sevince neden oldu.

Milletin adamı, dik duruşlu reisimiz, sevdamız, dünya lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın daha yakın zamanda toplu açılış vesilesiyle Mardin’e gelmiş olması ve akabinde daha uzun bir süre geçmeden 10 Mayıs’ta tekrar gönlü geniş Mardinlilerle bir araya gelecek olması Mardin’e vermiş olduğu büyük değerden kaynaklanmaktadır. Bizlerde bu kapsamda, ilçelerimizden tutun da kırsal mahallelerimizde yaşayan yediden yetmişe her bir vatandaşımıza kadar, tüm Mardin halkı ve teşkilatlarımız olarak bu heyecanı yaşıyoruz. Elbette ki Mardin halkı ve teşkilatlarımız olarak Sayın Cumhurbaşkanımızı şanına yakışır bir şekilde karşılayacağız.”

İl Başkanı Alma, “Sayın Cumhurbaşkanımız 14 Mayıs seçimlerinin önemine yönelik ülkemize ve tüm dünyaya Mardin’den önemli mesajlara yer verecektir. Türkiye yüzyılını gündeme aldığımız bu önemli zaman diliminde yeni açılım ve vizyonlarla ülkemizin büyük şahlanışına hep birlikte şahit olacağız. Sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde yeniliklere açık kapı bırakan AK Parti ve liderimizle önümüz aydınlık geleceğimiz parlak olacaktır. En içinden çıkılması zor gibi görünen sıkıntı ve krizleri bile fırsata çeviren liderimizle doğru adımlarla yola devam diyoruz ve tüm hemşerilerimizi 10 Mayıs Çarşamba günü 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı’nda gerçekleştirilecek olan mitingimize bekliyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.