CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN AK APARTİ MARDİN TEŞKİLATLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimleri için aday belirleme çalışmaları kapsamında AK Parti Mardin Teşkilatı’yla Ankara’da bir araya geldi.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN AK APARTİ MARDİN TEŞKİLATLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
Yayınlama: 30.12.2023
35
A+
A-

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimleri için aday belirleme çalışmaları kapsamında AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, Genel Merkez MKYK Üyesi Orhan Miroğlu, Mardin Milletvekilleri Faruk Kılıç ile Muhammed Adak, il ve ilçelerin üç kademe başkanlarıyla Ankara’da istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma toplantıya ilişkin yaptığı açıklamalarda, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MKYK üyemiz, milletvekillerimiz ve üç kademe başkanlarımızla birlikte istişare yapma imkânı bulduk. Öncelikle bize ve heyetimize göstermiş olduğu yakın ilgi ve kabullerinden dolayı Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum. Kendileriyle yüz yüze yaptığımız görüşmede, yaptığımız araştırma ve çalışmaların neticesinde ortaya çıkan sonuçları masaya yatırdık. Büyükşehir ile birlikte on ilçede olabilecek en iyi sonuca ulaşmak için yaptığımız çalışmaları kendisine aktardık. Ayrıca Mardin teşkilatlarımızın genel anlamda çalışmalarından bahsederek ortaya koyduğumuz hedefleri ayrıntılarıyla Sayın Cumhurbaşkanımıza arzettik. İnşallah 31 Mart yerel seçimlerine en iyi adaylarımızla birlikte, yapacağımız etkin çalışmalar ve halkımızdan alacağımız önemli desteklerle zafere ulaşacağız.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.