Diyarbakır’a Yeni Bir Seyahat Firması Doğdu

Diyarbakır’a Yeni Bir Seyahat Firması Doğdu
Yayınlama: 04.01.2023
10
A+
A-

Venn Seyahat, Diyarbakır’dan İstanbul, Ankara, Antalya ve Bursa’ya yolcu taşıyacak 18 araçlık filo ile 60 milyon TL’lik yatırım yaptı.

(HABER: SEYFETTİN EKEN)

Venn Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Doğmuş, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nden basın toplantısı düzenledi. Doğmuş, 18 araçlık filo ile Diyarbakır’dan İstanbul, Ankara, Antalya ve Bursa’ya yolcu taşıyacaklarını söyledi.

Diyarbakır’da 60 milyon TL’lik yatırım yaptıklarını belirten Doğmuş, “Bugün kaliteli ulaşım araçları, nitelikli personeli, vizyoner yönetim kadrosu ile Venn Seyahat farkını ortaya koymak ve fark yaratmak için sizlerle buluşuyor! Şimdi önümüzde başarıya ulaştıracak uzun yollar, üstesinden gelinmesi gereken zorlu engebeler, fayda sağlayacak önemli kararlar alınacak kilit yol ayrımları var! Seferleri ile ülkemizin en önemli hayati noktalarına sizleri ulaştıracaktır. Çok yakında bu tecrübe ile 81 ilimizi hedeflediğimiz yatırımlarımız ile ülke çapında önemli bir marka olma yolunda ilerleyeceğiz” dedi.

LOGONUN ANLAMI

“Logomuzun anlamı v / / “ Venn ismini ” taşıdığı gibi v harfinin yanlarında bulunan çizgilerin yol çizgilerini anımsattığını görüyoruz” diyen Doğmuş, “Bu nedenle firmamızda global bir isim, modern bir logo kullanmaya karar verdik. Venn Seyahat olarak birlikte geleceğe, sizlerle diyoruz! Yeni markamız ulaşım sektörüne ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun! Ayrıca logo tasarımında 7 / 24 aktif bir şekilde güvenle yolculuk yapılabilmesi anlamını da taşıyor” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.