Diyarbakır’ın İlk Açık Hava AVM’si Bugün Açılıyor!

Diyarbakır’ın İlk Açık Hava AVM’si Bugün Açılıyor!
Yayınlama: 14.04.2023
525
A+
A-

Karakoç Group, Akçay Grup ve Atlı İnşaay tarafından inşa edilen ve bünyesinde birçok prestijli markayı barındıran Winstown AVM, şehrin alışveriş tutkunlarına yeni bir alternatif sunacak.

(HABER: SEYFETTİN EKEN)

AVM yönetim kurulu adına konuşan Ramazan Karakoç, açılış programıyla ilgili olarak, “Diyarbakır halkının uzun zamandır beklediği bu açılışın gerçekleşmesi için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Açılış programımızda birçok etkinlik ve sürprizlerimiz var. Tüm Diyarbakırlıları açılışımıza davet ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan AKÇAY , AVM’nin şehre ekonomik ve prestij değerler katmasıyla ilgili olarak da, “Winstown AVM binin üzerinde istihdam sağlayacak ve şehrin ekonomisine büyük katkı sağlayacak. Ayrıca, Diyarbakır’ın prestijini artıracak ve turizm potansiyelini yükseltecek. Şehrimize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Winstown AVM, yarınki açılışının ardından şehrin alışveriş ve eğlence merkezi olmaya aday. AVM’de yer alan birçok marka, geniş bir ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarla tüketicilere hizmet sunacak. Diyarbakır halkı, Winstown AVM’ye gelerek keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilir ve açık havada vakit geçirerek eğlenebilir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.