Erdin Ailesinin Mutlu Günü

Erdin Ailesinin Mutlu Günü
Yayınlama: 26.08.2023
34
A+
A-

Metina Aşireti mensubu ve MHP Sur İlçe Başkanı Şakir Erdin’in mutlu günü.

(ÖZEL HABER: SEYFETTİN EKEN)

Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa üçgeninde binlerce mensubu, yüzlerce köyü bulunan Metina Aşireti mensubu olan Erdin’in tek oğlu Hamdullah Erdin ile Artık ailesinin güzeller güzeli kızı Pınar, görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.

MHP Diyarbakır İl Başkanı Miktat Arslan, Metina Yardımlaşma Dayanışma ve Eğitim Derneği (METİNADER) Başkanı Aydın Pirinççioğlu ile gelin ve damadın akrabalarının katıldığı kalabalık bir düğün olurken, nikah şahidi olan MHP’li Arslan, gelin ve damada Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim edip, evlilik cüzdanını gelin Pınar Artık’a vererek ömür boyu mutluluklar diledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve teşkilat başkanı Prof. Dr. Semih Yalçın ile MHP Gaziantep milletvekili Sermet Atay’da düğünde bir mesaj göndererek genç çifte mutluluklar diledi.

Başkan Erdin, düğün boyunca hem halay çekti, hem de misafirlerle yakından ilgilenerek dillere destan bir düğün gerçekleştirdi.

MHP’li Başkan Erdin, oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek; “Düğünümüze katılarak, bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan başta aşiretimizin önde gelen kanaat önderleri, partimizin il başkanı Miktat Arslan ve teşkilat üyelerimize, ilçe başkanlarımıza, eş, dost ve akrabalarımıza çok teşekkür eder, Allah her babaya böyle bir mutluluk nasip etsin inşallah” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.