“Halkın İçinde Halkla İç İçe Siyaset Yapıyoruz”

“Halkın İçinde Halkla İç İçe Siyaset Yapıyoruz”
Yayınlama: 26.04.2023
28
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Çermik İlçe Başkanı Sinan Varol, özel açıklamalarda bulundu.

(ÖZEL HABER: SEYFETTİN EKEN)

Başkan Varol, yaptığı çalışmalarla ilgili olarak köy köy, mahalle mahalle vatandaşı ziyaret ettiklerini, halka hizmetin hakka hizmet olduğunu söyledi.

“ÇERMİKLİ VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDE OLACAĞIZ”

MHP’nin bayrağını canla başla dalgalandırdığını belirten Başkan Varol, “Göreve başladığımız günden beri çalışmalarımız yoğun bir şekilde geçiyor. Biz, bu göreve gelirken vatandaşa hizmet etmek için yemin ettik. Allah’a şükürler olsun, oturduğumuz yerden değil, vatandaşlarımızın içinde vatandaşlarımızla iç içe siyaset yapıyoruz. Vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinleyip onlarla istişare ediyoruz. Çermikli vatandaşlarımızın her zaman hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

“DAVAMIZI BURADAKİ HEMŞERİLERİME ANLATIYORUZ”

Çermikli vatandaşların hizmetinde olduklarını ve partisinin il başkanı Miktat Arslan’ın emir ve talimatları doğrultusunda hareket ettiklerini aktaran Başkan Varol, “Genel Merkezimiz tarafından atamamın yapıldığı günden beri ilçemin köylerini geziyorum. Oruç ayında yüzlerce kişilik iftar etkinliğimiz oldu. Zaten seçim sürecini yaşadığımız bu günlerde köylerimizi, mahallelerimizi, insanlarımızı ziyaret edip onlara MHP’nin davasını, genel başkanımızın bu ülke için yaptığı fedakarlıkları anlatıyoruz. Vatandaşlarımız da zaten Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Bey Efendi’ye olan bakışı ve yaklaşımı gayet olumlu ve biz onlara davamızı anlatırken bizi bağrına basıyor. İlçeme hizmetlerimiz devam edecek. Parti olarak gitmediğimiz mahalle, köy, sokak ve kapı kalmayacak. Herkese örnek olacak bir şekilde siyasetimizi yapacağız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.