HÜDAPAR, Diyarbakır ve Şanlıurfa’da Kendi Adaylarını Açıkladı

HÜDAPAR, Diyarbakır ve Şanlıurfa’da Kendi Adaylarını Açıkladı
Yayınlama: 10.01.2024
12
A+
A-

Cumhur İttifakı ortaklarından HÜDAPAR, bugün akşam saatlerinde partinin genel merkezinde Diyarbakır ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyeleri için kendi adaylarıyla seçime gireceğini açıkladı.

(HABER: SEYFETTİN EKEN)

Partinin sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı HÜDA PAR Mersin Milletvekili Faruk Dinç ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Emin Özaslan oldu.

HÜDAPAR’dan yapılan açıklamada; “Genel Başkan Yardımcımız ve Mersin Milletvekilimiz Faruk Dinç, Partimizin Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak belirlenmiştir. Faruk Dinç, Diyarbakır sevdalısı ve halkımızın sorunlarına duyduğu hassasiyetle bilinen bir isimdir. Diyarbakır’ın ihtiyaçlarına duyarlı, katılımcı ve adil projeleriyle Bizimle Mümkün diyecektir. Diyarbakır adayımız Dinç, Bizimle Mümkün dediği bu yolda, şeffaf ve adil belediyecilik için çalışacak, halkının sesine kulak verecek, ihtiyaçlarına duyarlı projeler geliştirecek ve şehrin tüm renklerini kucaklayacaktır İnşaallah. Memleketimize hayırlı olsun” ifadeleri kullanıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.