İL BAŞKANI ALMA, BİZİM TEMAYÜLLERİMİZDE KAYBEDEN YOKTUR, DAİMA KAZANAN VARDIR

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “AK Parti sürekli kendini yenileyen, doğru adımlarla yoluna devam eden bir partidir. AK Parti’de yapılan her bayrak değişimi beraberinde yeni hamleleri de meydana getirir.”

İL BAŞKANI ALMA, BİZİM TEMAYÜLLERİMİZDE KAYBEDEN YOKTUR, DAİMA KAZANAN VARDIR
Yayınlama: 07.09.2023
10
A+
A-

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, İl Koordinatörü Orhan Karasayar ve AK Parti Mardin İl Yönetimi’nden oluşan heyetle Dargeçit, Ömerli, Yeşilli, Artuklu, Savur ve Mazıdağı ilçe başkanlıkları için temayül yoklaması gerçekleştirdiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma yaptığı açıklamalarda, “AK Parti sadece Türkiye’nin değil tüm mazlum coğrafyaların da partisidir. Bu nedenle birbirine sahip çıkarak kucaklayan teşkilatların olması büyük önem taşımaktadır. Birbirine sarılan, birbirine sahip çıkarak benlik duygularını bir tarafa bırakarak sadece Türkiye olma olgusuyla hareket eden teşkilatlar her zorluğunda üstesinden gelerek herkese örnek olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.”

TEMAYÜLLEEİMİZİ BÜYÜK BİR TEVECCÜHLE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Bizim temayüllerimizde kaybeden yoktur. Daima kazanan vardır. Ülke için, millet için görevimiz ne olursa olsun hayırda yarışmak vardır. Temayüllerimizi şeffaf bir ortamda tüm teşkilatlarımızın katılımı ile büyük bir teveccüh içerisinde gerçekleştiriyoruz. Kırmadan, kırılmadan herkesi kucaklayışı bir duruşla hizmete talip olacak yeni bir hareketin kapılarını ardına kadar açıyoruz. Bu duygularla üç dönemdir görevlerini yerine getirerek sayısız hizmetlere imza atan ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Önümüzde ki süreç içinde ilçe başkanlıklarını devralacak olan dava arkadaşlarımıza da şimdiden başarılar diliyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.