İL BAŞKANI ALMA, VATANDAŞLARIMIZA OLAN GÜVENİMİZ TAMDIR

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti Midyat İlçe Başkanı Atilla Yarış, Milletvekili Adayları Abdulvahap Arbağ ile Ayhan Aslan ile birlikte Midyat İlçesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

İL BAŞKANI ALMA, VATANDAŞLARIMIZA OLAN GÜVENİMİZ TAMDIR
Yayınlama: 23.05.2023
13
A+
A-

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada, “28 Mayıs seçim çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Top yekün tüm kadrolarımızla sahada, vatandaşımızın yanında olmak için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. Her vatandaşımızın gönlüne dokunarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın selamlarıyla destek talebinde bulunuyoruz.

Kadim Midyat İlçemizin vefakar halkı bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Eminim ki 14 Mayıs’ta göstermiş oldukları destekten daha fazlasını 28 Mayıs’ta göstererek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yüksek bir oyla kazanmasına vesile olacaklardır.”

İl Başkanı Vahap Alma, “Selam verdiğimiz her gönül, kapısını çaldığımız her vatandaşımız bizleri büyük teveccühle karşılıyor.

Kendilerine yürekten teşekkür ediyorum. Bu bağlamda 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde tüm seçmenlerimizi tercihlerini doğru adamdan yana kullanmaları için sandıklara davet ediyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.