İL BAŞKANI ALMA’DAN DARGEÇİT VE MİDYAT’ A ÇIKARMA

İL BAŞKANI ALMA’DAN DARGEÇİT VE MİDYAT’ A ÇIKARMA
Yayınlama: 18.09.2023
37
A+
A-

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “Millete hizmet yolunda çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz.”
AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma çalışmalar kapsamında Midyat ve Dargeçit ilçelerine çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.
Midyat ve Dargeçit İlçelerin de AK Parti teşkilatlarıyla bir araya gelen İl Başkanı Alma, “Öncelikle AK partimizin Dargeçit İlçe Başkanlığı’na atanan Mehmet Kılıç’a başarılar diliyorum. Yeni dönemde yeni hizmetlerle Dargeçit İlçemiz refah düzeyi daha da yükselen ilçelerimizin başında yer alacaktır. Yapmış olduğu etkin hizmetlerinden dolayı da değerli büyüğümüz Beşir Kılıç’a yürekten teşekkür ediyorum. Dava şuuru, hizmet bilinci olan her insanımıza kapımızın açık olduğunu ve kendilerini sonuna kadar destekleyeceğimizi belirtmek istiyorum. Bu anlamda Mehmet Kılıç kardeşimize AK Parti Mardin İl Başkanlığı olarak her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum.”


AK Parti Mardin heyeti Midyat ve Dargeçit’te gerçekleştirmiş oldukları toplantıların ardından Belediye Başkanlarıyla bir araya geldiler.

Burada ilçelerde yapımı devam eden projeler ve yeni oluşturulacak hizmet alanlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Yapılan görüşmelerin ardından Midyat ilçesinde Abdullah Teomay Bay-Bayan Taziye Evi ve Kız Kuran Kursu’nun açılışını gerçekleştirdiler. İl Başkanı Alma açılışın ardından yaptığı açıklamada, “Taziye evinin ve kuran kursunun tek çatı altında olması yerinde bir karar olmuş. Bu güzel hizmeti buraya kazandıran herkese teşekkür ediyorum.”
Program çekilen hatıra fotoğraflarının ardından son buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.