İL BAŞKANI VAHAP ALMA, HALKIMIZA OLAN GÜVENİMİZ TAMDIR

İL BAŞKANI VAHAP ALMA, HALKIMIZA OLAN GÜVENİMİZ TAMDIR
Yayınlama: 12.05.2023
29
A+
A-

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı bağrına basarak büyük bir coşkuyla karşılayan tüm Mardin halkına teşekkür ediyorum”.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma teşekkür konuşmasının devamında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı şehrimizde karşılamanın heyecanını hala yüreklerimizde yaşıyoruz. Mardin olarak bir kez daha Sayın Cumhurbaşkanımızı Mardin kardeşliği ve sıcaklığı ile kucakladık. Büyük bir ilgi ve katılımla gerçekleştirdiğimiz mitingimizin en büyük teşekkürü, siz değerli hemşerilerimize ait. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde birçok atılım gerçekleştirildi. Sağlık, eğitim, teknoloji, ulaşım, tarım, yerli ve milli üretim alanlarında gibi daha birçok konuda tüm dünyada yankı uyandıran gelişmelere imza atıldı. Laf üreten değil, hizmet üreten bir ülke konumuna ulaştık.”

İl Başkanı Alma, “Masada koltuk davasına tutuşan, ülkemizin gelişimini, huzurunu, refahını ve gençlerimizin geleceğini heba etmek isteyenlerle değil, inşallah ülkemizin bekası ve refahı için 21 yıldır sınırsız hizmet üreten Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti ile yolların devam etmesi çok önemlidir. Çünkü tüm engellemelere rağmen Türkiye sevdasından vazgeçmeyen tek liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dır. Seçim lafla değil, yaptıklarınla, hizmetle, samimiyetle ve en önemlisi halkımızın oylarıyla sandıkta kazanılır. Hamdolsun halkımız bu konuda liderini asla yarı yolda bırakmadı. 14 Mayıs’ta da yalnız bırakmayacağına olan güvenim tamdır. Bu vesileyle siz tüm Mardinli hemşerilerimizi seçim günü sandıkları Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye vereceğiniz oylarla sandıkları patlatmaya davet ediyorum. Bir oy Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bir oy AK Parti’ye diyerek sizi, aile fertlerinizi, yakınlarınızı ve sevdiklerinizi en kalbi duygularımla, muhabbetle, hürmetle selamlıyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.