İstanbul Saç Ekimi

İstanbul Saç Ekimi
Yayınlama: 03.12.2022
17
A+
A-

İstanbul saç ekimi daha çok erkeklerin tercih ettiği bir tedavidir. Yaşa veya sağlığa bağlı olarak saç ekimi yapılabilmektedir.

Kadınlar da saç dökülmesi sebebiyle saç ekimi tedavisini kullanabilir. İşlem tedavi edilecek yerin durumuna göre sürmektedir. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle doktor kontrolünden geçmesi gerekir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra neler yapılacağına dair bir yol haritası belirlenmektedir.

SAÇ EKİMİ NEDİR?

Saç ekimi çeşitli sebeplerden dolayı dökülen saçların tedaviyle yeniden çıkmasını sağlayan bir yöntemdir. Tedavi sırasında lokal anestezi yapıldığı için işlem yapılırken acı hissedilmez. Erkekler ve kadınlar için uygulanabilen bu tedavi yöntemi, uygulaması kolay ve kalıcı olduğu için tercih edilmektedir. Sağlık sebebiyle oluşan kelliğin tedavisi psikolojik açıdan da önemli bir konudur. Saç ekimi yapılan kişiler kendilerini daha özgüvenli hissetmeye başlarlar.

EN İYİ SAÇ EKİMİ NASIL YAPILIR?

İstanbul saç ekimi uygulaması için kliniğimizde öncelikle ense bölgesinden saç alınarak kellik oluşan veya saçların seyreldiği bölgeye saç ekimi yapılmaktadır. Son teknoloji aletlerle yapılan saç ekim uygulamaları ile kalıcılık daha fazla olmaktadır.  Saç ekim yöntemi birkaç seansta yapılabilmektedir. Saç seyrekliği veya kellik oluşan alana göre titizlikle saç ekimi yapılması gerekir. Klinikte uygulamayı yapan personel bu alanda uzman olan kişilerden oluşmaktadır. Saç ekimi öncesi ve sonrası yapılması gerekenler hakkında size detaylı olarak bilgi verilir. Bu bilgiler çerçevesinde işlemler için gerekli hazırlıklara başlanır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.