İYİ PARTİ MARDİN 28. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAYI ENVER ABEŞ AK PARTİ’YE KATILDI

İyi Parti’den istifa eden 28. Dönem Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş AK Parti’ye geçti.

İYİ PARTİ MARDİN 28. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAYI ENVER ABEŞ AK PARTİ’YE KATILDI
Yayınlama: 28.01.2024
21
A+
A-

İyi Parti’den istifa ederek AK Parti’ye katılan 28. Dönem Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş’in rozeti, AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin ve AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma tarafından takıldı.

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin Abeş’in AK Parti’ye katılmasına ilişkin, “İnşallah bu katılım Mardin için hayırlara vesile olur. Bundan sonraki süreçte de yapılacak olan saha çalışmalarında Sayın Enver Abeş’in desteklerine çok ihtiyacımız olacak. Din, dil, ırk ayırımı gözetmeksizin ‘Hazırız karalıyız’ diyerek çıktığımız bu kutlu yolda yediden yetmişe herkesin yardımı ve katkısı çok önemlidir.”

Sürekli büyüyerek daha da güçlenen AK Parti ile halka daha iyi hizmetler sunmak için çalıştıklarını belirten İl Başkanı Alma, “Partimize gösterilen bu teveccühler gurur vericidir. İnşallah bu katılım yeni bir sürecin kapılarını aralayacaktır. Birlik ve kardeşlik duyguları içerisinde halkımızdan alacağımız büyük destekle 31 Mart yerel seçimlerinden zaferle ayrılacağımıza yürekten inanıyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.