MHP, Diyarbakır’da İlk Kez Bayramlaşma Töreni Gerçekleştirdi

MHP, Diyarbakır’da İlk Kez Bayramlaşma Töreni Gerçekleştirdi
Yayınlama: 22.04.2023
343
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır’da ilk kez bayramlaşma töreni gerçekleştirdi.

(ÖZEL HABER: SEYFETTİN EKEN)

MHP Diyarbakır il binasında Diyarbakırlı vatandaşlarla bayramlaşma töreni gerçekleştirdi.

MHP’nin bayramlaşma törenine Diyarbakır İl Başkanı Miktat Arslan, İl Kadın Kolları Başkanı Elif Ece Uygutalp, Gençlik Kolları İl Başkanı Halil Akıncı, il yönetim kurulu üyeleri, milletvekili adayları, 17 ilçenin ilçe başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma töreniyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Miktat Arslan, “Bayramlar, bizim milli birlik ve beraberliğimizin temelidir. Bayramlar, bizim millet sevincimiz olduğu gibi örf ve adetlerimizi yaşadığımız ve geleceğe umutla baktığımız kutsal günlerimizdir. Bu bayramda coşku ve sevincimizi sessiz yaşıyoruz. Biliyoruz ki ülkemizde asrın felaketi yaşandı. Çocuklarımız, anne babasız, annelerimiz evlatsız, babalarımız çaresiz kaldı. Evlerimiz ışıksız kaldı.

Bayram, sevinç, coşku ve umutlarımızı gelecek bayramlara bırakacağız. Bu felaketin izlerini güçlü devletimiz, milletimizle beraber çözecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Bey Efendi’nin liderliğinde bu felaketin izleri inşallah en kısa sürede silinecektir. İşte bizim bayram sevincimiz, umutlarımız o zaman tekrar yeşerecektir. Bu vesileyle Diyarbakırlı hemşerilerimin ve Türk İslam âleminin bayramını bir kez daha kutluyorum” ifadeleri kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.