MHP Kocaköy İlçe Kongresini Gerçekleştirdi

MHP Kocaköy İlçe Kongresini Gerçekleştirdi
Yayınlama: 09.09.2023
88
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Kocaköy ilçe kongresi gerçekleştirildi.

(HABER: SEYFETTİN EKEN)

Tek listeyle gidilen kongrede kullanılan oyların tümünü alan Cahit Efe, 3 yıllığına MHP’nin Kocaköy ilçe başkanı olarak seçildi.

Kongreye katılan MHP Diyarbakır İl Başkanı Miktat Arslan, ilçelerin kongre süreçlerinin devam ettiğini, hız kesmeden kalan kongreleri tamamlayacağını ve il kongresi için hazırlıkları sürdürdüğünü söyledi.

MHP’nin Kocaköy ilçe başkanı olarak seçilen Cahit Efe, kongreyle ilgili olarak; “Allah’ın izniyle kazasız belasız ilçe kongremizi yaptık. İl Başkanımız Miktat Arslan Beyin bize verdiği bu fırsat ve desteğiyle, aynı zamanda vatandaşlarımızın yoğun katılımlarıyla Kocaköy ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz il başkanımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Kocaköy’lü hemşerilerimizin yüksek katılımıyla kazasız belasız bir kongre yaptık. Kongremizin başta ilçemiz Kocaköy’ümüz olmak üzere ilimize ve memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. Kongreden sonra Bilge liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey Efendi’nin liderliğinde partimizin ülke genelinde gösterdiği başarıyı burada da göstermek için gece gündüz çalışacağız, kapımız herkese açık olacak. Bugüne kadar yaptığımız hizmetlerimiz mevcuttur. Bundan sonraki süreçte de vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini yerinde dinleyip onların çözümü için gayret göstereceğiz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.