MİLLETVEKİLİ KILIÇ, 28 MAYIS’TA SANDIĞA GİDEREK TAVRIMIZI DOĞRU ADAMDAN YANA NET BİR ŞEKİLDE GÖSTERELİM

AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, “28 Mayıs’ta sandığa giderek tavrımızı doğru adamdan yana net bir şeklide gösterelim.”

MİLLETVEKİLİ KILIÇ, 28 MAYIS’TA SANDIĞA GİDEREK TAVRIMIZI DOĞRU ADAMDAN YANA NET BİR ŞEKİLDE GÖSTERELİM
Yayınlama: 27.05.2023
5
A+
A-

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalmasının ardından öneminin daha da arttığını dile getiren AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, “Tüm dünyanın büyük bir merakla beklediği 28 Mayıs seçimine çok az bir zaman kaldı. İnşallah o an geldiğinde hep birlikte sandığa giderek tavrımızı doğru adamdan yana net bir şekilde gösterelim. Ümmetin liderine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a öyle bir destek verelim ki hiç kimse kaybetmesin. 85 milyonun tamamı kazansın.”

Kılıç, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile 21 yıldır ülkemizin şahlanışına şahit olduk. Her alanda yapılan atılımlarla gıpta ile bakılan sayılı ülkelerin arasındaki yerimizi aldık. Yapılan tüm bu kazanımların daha da artması için, dur durak bilmeden çalışan liderimizin çok güçlü bir halk desteğiyle tekrar Cumhurbaşkanlığı makamına tekrar seçilmesi için mutlaka sandığa giderek oyumuzu hizmetten yana, doğru adamdan yana kullanalım.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.