Pegasus’tan Diyarbakır Dahil 8 İlde Ücretsiz Uçuş!

Pegasus’tan Diyarbakır Dahil 8 İlde Ücretsiz Uçuş!
Yayınlama: 08.02.2023
20
A+
A-

Pegasus, 12 Şubat dahil olmak üzere Diyarbakır’ın da aralarında bulunduğu deprem bölgesinden çıkış uçuşlarının tamamen ücretsiz olduğunu açıkladı.

Pegasus, deprem bölgesinden çıkış uçuşlarının tamamının ücretsiz gerçekleştirildiğinin belirtildiği açıklamada, Çıkış uçuşlarının tamamını şu andan itibaren ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Adana, Diyarbakır, Elazığ, Kayseri, Malatya, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Şanlıurfa meydanlarından çıkışlı planlanan tüm yurt içi direkt uçuşlarımız 12 Şubat 2023 tarihi de dahil olacak şekilde ücretsiz olacaktır” denildi.

“Deprem bölgelerine destek verebilmek amacıyla, AFAD ve yetkili makamların yardım ekipleri ve ihtiyaç duyulan malzemelerin bölgeye ulaştırılması ve depremden etkilenen vatandaşlarımızın tahliyesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” denilen yazılı açıklamanın devamında şu bilgilere de yer verildi: “Dün ve bugün Adana, Diyarbakır, Elazığ, Şanlıurfa, Gaziantep, Kahramanmaraş illerimize toplam 18 uçak yardım seferi gerçekleştirdik. Adana, Diyarbakır, Elazığ, Şanlıurfa, Gaziantep illerine ve bu illerden çıkışlı toplam 68 seferimizi ise yolculu olarak planladık. Desteklerimize tüm hızıyla devam edeceğiz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.