SAKATLANAN KEDİ MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ABDULLAH ERİN SAYESİNDE YAŞAMA TUTUNDU

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, seçim çalışmaları kapsamında Artuklu İlçesi’nde esnaf ziyaretinde bulunduğu esnada topallayarak yanına gelen kediyi veterinere götürerek tedavi altına alınmasını sağladı.

SAKATLANAN KEDİ MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ABDULLAH ERİN SAYESİNDE YAŞAMA TUTUNDU
Yayınlama: 06.02.2024
15
A+
A-

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin seçim çalışmaları kapsamında Mardin Artuklu İlçesi’nde esnaf ziyaretinde bulunduğu esnada yanına gelen kedinin topalladığını ve yemek bulmakta zorluk çektiğini fark edince veterinere götürüp tedavi altına alınmasını sağladı.

Veteriner hekim Muharrem Çakar tarafından muayene edilen ve röntgeni çekilen kedinin sağ bacağında ezilmeye bağlı liflerinde sıkıntı olduğu tespit edildi. Yoğun bakım ünitesinde ilaç tedavisine başlatılan kedi, ardından gözetim altında tutulmak üzere özel odaya alındı. Veteriner Muharrem Çakar, “Yapılan tüm bu tedavilerin ardından kedimiz birkaç gün içerisinde normal yaşam alanına devam edebilecek”. Dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Artuklu İlçesi’nde esnaf ziyareti yaptığı esnada yanına gelen kedinin durumunun kötü olduğunu fark eden Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, “Yanımıza kadar topallayarak gelen kediyi sahiplenerek tedavi altında tutulmasını sağladık. Kadirşinas esnafımızda hemen bir kedi çantası getirerek kedinin daha sağlıklı bir ortamda taşınmasını sağladı. O esnada her halinden aç oluğu belli olan kedimize mama takviyesinde de bulunarak tedavisini devam ettirdik. Veteriner hekim durumunun iyi olduğunu ve birkaç gün içerisinde eski sağlığına kavuşacağını söyleyince de rahat bir nefes aldık.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.