TFF Bölge Müdürü Bayhan Bölge Turunda

TFF Bölge Müdürü Bayhan Bölge Turunda
Yayınlama: 18.07.2023
29
A+
A-

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölge Müdürü Serkan Bayhan, bölge şehirlerini ziyaret ederek sorun ve talepleri yerinde dinliyor.

Bayhan, Mardin’de önce Vali Mahmut Demirtaş’ı ve ardında Mardin 1969Spor kulübünü ziyaret etti.

Mardin 1969Spor Başkanı Rıdvan Aşar ve kulüp ikinci başkanı Rıdvan Aktürk’ün de hazır bulunduğu Vali Demirtaş görüşmesinde TFF Bölge Müdürü Bayhan, spora katkılarından dolayı teşekkür ederek Demirtaş’a milli takım forması hediye etti.

Vali Demirtaş, ziyaretten durduğu memnuniyeti dile getirecek Mardin 1969Spor başta olmak üzere şehirde sporun gelişmesi için destek vermeye devam edeceklerinin altını çizdi.

MARDİN 1969SPOR’A TEBRİK ZİYARETİ

TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan, daha sonra Mardin 1969Spor tesislerini ziyaret etti. Burada kulüp başkanı Rıdvan Aşar, yöneticiler ve teknik direktör Cevdet Uzunköprü ile görüşen Bayhan, 3.Lig’e yükselmesinden dolayı Mardin ekibini tebrik etti.

Mardin 1969Spor Başkanı Rıdvan Aşar’a milli takım forması takdim eden Bayhan, bölge kulüplerinin başarılı olmasını önemsediklerini ifade etti.

Mardin 1969Spor Başkanı Rıdvan Aşar, Serkan Bayhan’ın her konuda kendilerine destek olduğuna vurgu yaparak ,”Bu ziyareti çok anlamlı buluyoruz ve kendisine teşekkür ediyoruz. Kulüp olarak doğru adım ve hamlelerle başarılı olmak istiyoruz, bunun için çaba gösteriyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.