Türkiye 20 yıllık AK Parti iktidarında her alanda büyük bir değişim yaşamış ve çok önemli mesafeler almıştır.

Türkiye 20 yıllık AK Parti iktidarında her alanda büyük bir değişim yaşamış ve çok önemli mesafeler almıştır.
AK Parti iktidarları döneminde bir çok ağır kriz şartlarını ortadan kaldırdığı gibi asrın felaketi olarak adlandırılan deprem felaketi nedeni ile, milletin üzerindeki bu ağır yüküde kaldıracaktır. Kaybolan umutların, kırılan hayallerin açtığı yaraları hep birlikte saracak ve iyileştireceğine dair hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Türkiye 20 yıllık AK Parti iktidarında her alanda büyük bir değişim yaşamış ve çok önemli mesafeler almıştır.
Yayınlama: 03.03.2023
18
A+
A-

AK Parti, Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine neresinde yaşarsa yaşasın her vatandaşı aynı samimiyetle kucaklayan, her karış toprağını aynı sevdayla seven bir memleket siyasetinin temsilcisidir.
AK Parti, bu ülkede yaşayan her insana, meşru olan her fikre, her inanca, her ideale aynı yakınlıkla duran, kendini toplumun parçalarıyla değil, bütünüyle ifadede eden bir merkez partisidir. AK Parti’nin, siyaset tabanı Türkiye’dir.

AK Parti İl Başkanı olarak görev aldığım süre içinde bölgesel milliyetçiği reddettik, etnik milliyetçiliği reddeden bir anlayış içinde siyasi çizgimizi sürdürdük. Değerli dava arkadaşlarım; 22.11.2018 tarihinden itibaren üstlendiğim ve bugüne kadar büyük bir aşkla yürütmekte olduğum AK Parti Mardin İl Başkanlığı görevimden Genel Merkezimizin takdiri ve Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın olurları ile milletvekili aday adayı olmak üzere istifa etmiş bulunmaktayım.

Görev yaptığım süre boyunca şahsıma desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan Kandemir’e, özverili çalışma ve destekleriyle her zaman yanımızda olan Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörümüz Sn. Abdullah Ağralı’ya, Teşkilat Başkan Yardımcımız Sn. Azmi Ekinci’ye, İl Koordinatörümüz Sn. Ziver Özdemir’e ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılarımıza teşekkür ediyorum.
 
Kıymetli Dava Arkadaşlarım;
“Asırlar öncesinde başlayan bu yolculuk devam ediyor ve devam edecek. Son nefesimizi verdiğimiz ana kadar, makam ve mevki gözetmeden Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında saf tutarak yolumuza devam edeceğiz.
Sizlerle birlikte yürüdüğümüz bu yolculukta başımız dik, alnımız açık olarak başarılarla dolu bir dönemi tamamladık. Bu süreçte beraber yürüdüğüm, Milletvekillerimize, MKYK Üyelerimize, Belediye Başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, İl Ana Kademede bulunan Yürütme ve Yönetim Kuruluna, İl Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetimine, İl Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetimine, Ana Kademe İlçe Başkanlarımıza ve Yönetimlerine, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ve Yönetimlerine, İl Disiplin Kurulu ve Hakem Heyetine, Tüm Mahalle Başkanlarımıza, Partili Sandık Yönetim Kurulu Başkanlarına, Delegelerimize, Üyelerimize, kuruluştan bugüne partimizin çeşitli kademesinde görev alan tüm teşkilat mensuplarımıza, Muhtarlarımıza, STK ve Oda Başkanlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.