Vali Demirtaş, Metamfetamin ile Mücadele Bölge Değerlendirme Toplantısına Katıldı

<strong>Vali Demirtaş, Metamfetamin ile Mücadele Bölge Değerlendirme Toplantısına Katıldı</strong>
Yayınlama: 12.01.2023
11
A+
A-

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Metamfetamin ile Mücadele Eylem Planı kapsamında video konferans (VKS) aracılığıyla çevrimiçi olarak düzenlenen bölge değerlendirme toplantısına katıldı.

Metamfetamin ile Mücadele Eylem Planı kapsamında metamfetamin maddesi ile mücadelede küresel ve bölgesel gelişmeler, yeni yöntemler, başarılı uygulamalar vb. Diğer konuları içerecek ve il/ilçe teşkilatlarının farkındalığını artırmak amacıyla Diyarbakır Valiliği koordinesinde Mardin, Adıyaman, Batman, Gaziantep, Hakkari, Kilis, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak illerinin Vali/Vali Yardımcısı ve ilgili kurum yetkililerinin katılımı ile Metamfetamin ile Mücadele Bölge Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Diyarbakır Valisi Ali ihsan Su tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından toplantı; katılım sağlayan illerin sırasıyla sunum yapmalarıyla devam etti.

Metamfetamin ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmaların tüm yönleriyle ele alındığı toplantı; yapılan görüş alışverişi ve değerlendirmeler sonrası son buldu.

Toplantıya İlimizden Vali Demirtaş başkanlığında, Vali Yardımcısı Abdullah Demirdağ, Jandarma Komuntanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu, Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.