“Yenişehirli Vatandaşlarımızın Hizmetkârı Olacağız”

“Yenişehirli Vatandaşlarımızın Hizmetkârı Olacağız”
Yayınlama: 21.03.2023
28
A+
A-

Şubat ayında Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Merkezi tarafından Yenişehir İlçe Başkanı olarak atanan Osman Ava, Sonhaberlerim.com internet haber sitesine özel açıklamalarda bulundu.

(ÖZEL HABER: SEYFETTİN EKEN)

Osman Ava, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih Yalçın’ın bildirimiyle Yenişehir İlçe Başkanı olarak atandı.

MHP’nin ve Milliyetçi camianın Türkiye’nin sigortası olduğunu belirten Başkan Ava, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin emir talimatları doğrultusunda Yenişehir ilçesinde vatandaşın hizmetkârı olacaklarını ve kapısının herkese açık olduğunu söyledi.

MHP Diyarbakır İl Başkanı Miktat Arslan’ın emriyle Diyarbakır’da gece gündüz demeden çalışacaklarını belirten Başkan Ava, “Medeniyetler Beşiği Diyarbakır’da Yenişehir ilçesine ilçe başkanı olarak atandım. Genel merkezimizin takdiri ve il başkanımızın teveccühüyle atandığım bu görevde partimin başarısı için çalışacağım. Kapımız herkese açık olacak. Diyarbakır’ın en önemli ilçesi Yenişehir’de vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız” dedi.  

Diyarbakır’da MHP’li ilçe başkanı olarak zor bir görev üstlendiğini aktaran Başkan Ava; “Biz partimiz için gece gündüz demeden hizmet edeceğiz. Parti büyüklerimiz tarafından bana verilen görev için teşekkür ederim. Bundan sonra daha çok çalışmamız lazım. Partimizi ilçemizde en yükseklere taşımak için çalışacağız. İl başkanımızın emir ve talimatları doğrultusunda çalışmalar yapacağız. Vatandaşlarımıza partimizin kapısını sürekli açık tutacağız ve her zaman onların hizmetkârı olacağız” diye konuştu.

MHP Yenişehir İlçe Başkanı Osman Ava

Diyarbakır gibi kadim bir kentte ilçe başkanı olarak görevlendirildiğini vurgulayan Başkan Ava, “Bu kutlu sancağı bizlere tertemiz teslim eden büyüklerimize teşekkür ederim. Teslim almış olduğumuz bu şerefli sancağı hakkı ile zamanı geldiğinde bizlerinde tertemiz bir şekilde teslim edeceğimizden kimsenin şüphesi olamasın. Ayrımız gayrımız yoktur. Bir ve diri olacağız. Her zaman ilçemize, ilimize ve ülkemize hizmetlerimiz sürecektir” şeklinde konuştu.

İlçe başkanı olarak vatandaşın gönlünde yer edinmeye çalışacaklarını aktaran Başkan Ava; “Dokunmadığımız, konuşmadığımız kimse olamayacak. Yenilenen ve güçlenen teşkilatlarımızla ilimizde önemli bir seçime hazırlanıyoruz. Hedefimiz yapılacak olan genel ve yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanarak, seçimlerden başarı ile çıkmaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun, yolumuz bahtımız ve alnımız hep açık olsun” ifadeleri kullanıldı.

OSMAN AVA KİMDİR?

1979 doğumlu aslen Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesinde doğan Osman Ava, evli ve 6 çocuk babasıdır.    

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.